Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ELEMENTAL MUSIC 700225 |
| EAN | 0600753996270 |
| Release Date | January 31, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 314 × 7 mm · 346 g |
| Weight | 346 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,374
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Music is the Healing Force of the Universe |
|---|---|
| Sanatci | Ayler, Albert |
| Cikis tarihi | 2025-01-31 |
| EAN/UPC | 0600753996270 |
| Label | Elemental Music |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | ELEMENTAL MUSIC 700225 |
| EAN | 0600753996270 |
| Release Date | January 31, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 314 × 7 mm · 346 g |
| Weight | 346 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.