Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WAXTIME IN COLOR 950639 |
| EAN | 8436559464604 |
| Release Date | August 17, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 5 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,302
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Big Blues |
|---|---|
| Sanatci | Albert King |
| Cikis tarihi | 2018-07-05 |
| EAN/UPC | 8436559464604 |
| Label | Waxtime In Color |
| Format | LP |
| Tur | Blues |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WAXTIME IN COLOR 950639 |
| EAN | 8436559464604 |
| Release Date | August 17, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 5 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.