Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WAXTIME 772162 |
| EAN | 8436559461856 |
| Release Date | February 17, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,198
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Big Blues |
|---|---|
| Sanatci | Albert King |
| Cikis tarihi | 2017-01-13 |
| EAN/UPC | 8436559461856 |
| Label | Waxtime |
| Format | LP |
| Tur | Blues |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WAXTIME 772162 |
| EAN | 8436559461856 |
| Release Date | February 17, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.