Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | L.M.L.R. 783770 |
| EAN | 3700477837709 |
| Release Date | July 26, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 314 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,136
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Albert Live |
|---|---|
| Sanatci | King, Albert |
| Cikis tarihi | 2024-08-09 |
| EAN/UPC | 3700477837709 |
| Label | Culture Factory |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | L.M.L.R. 783770 |
| EAN | 3700477837709 |
| Release Date | July 26, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 314 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.