Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | TIGER BAY TB6171 |
| EAN | 0889397106171 |
| Release Date | January 19, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 7 mm · 333 g |
| Weight | 333 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,213
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Now Jazz Ramwong |
|---|---|
| Sanatci | Mangelsdorff, Albert -Quintet- |
| Cikis tarihi | 2018-01-26 |
| EAN/UPC | 0889397106171 |
| Label | Tiger Bay |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | TIGER BAY TB6171 |
| EAN | 0889397106171 |
| Release Date | January 19, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 7 mm · 333 g |
| Weight | 333 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.