Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | VP GREENSLEEVES VPGSRL7092 |
| EAN | 0054645709217 |
| Release Date | August 11, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 316 × 6 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,308
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Embryonic Dub |
|---|---|
| Sanatci | Alborosie |
| Cikis tarihi | 2023-08-11 |
| EAN/UPC | 0054645709217 |
| Label | Vp Greensleeves |
| Format | LP |
| Tur | World / Reggae |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | VP GREENSLEEVES VPGSRL7092 |
| EAN | 0054645709217 |
| Release Date | August 11, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 316 × 6 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.