Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | VP RECORDS VPRL2728 |
| EAN | 0054645272810 |
| Release Date | September 3, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,929
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | For the Culture |
|---|---|
| Sanatci | Alborosie |
| Cikis tarihi | 2021-09-10 |
| EAN/UPC | 0054645272810 |
| Label | Vp Greensleeves |
| Format | LP |
| Tur | World / Reggae |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | VP RECORDS VPRL2728 |
| EAN | 0054645272810 |
| Release Date | September 3, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.