Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Listenable IMT5072054.1 |
| EAN | 3760053843388 |
| Release Date | June 10, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 6 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,184
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Erosion of Sanity |
|---|---|
| Sanatci | Gorguts |
| Cikis tarihi | 2016-06-02 |
| EAN/UPC | 3760053843388 |
| Label | Listenable |
| Format | LP |
| Tur | Hard Rock & Metal / Death Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Listenable IMT5072054.1 |
| EAN | 3760053843388 |
| Release Date | June 10, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 6 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.