Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | HEAVY PSYCH SOUNDS HPS104LTD |
| EAN | 0736530999476 |
| Release Date | June 21, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 5 mm · 220 g |
| Weight | 220 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,813
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Treecreeper |
|---|---|
| Sanatci | Gorilla |
| Cikis tarihi | 2019-06-21 |
| EAN/UPC | 0736530999476 |
| Label | Heavy Psych Sounds |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Garage |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | HEAVY PSYCH SOUNDS HPS104LTD |
| EAN | 0736530999476 |
| Release Date | June 21, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 5 mm · 220 g |
| Weight | 220 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.