Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ROCK/PUNK 643006558116 |
| EAN | 6430065581161 |
| Release Date | October 27, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 7 mm · 405 g |
| Weight | 405 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,542
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Gorilla Angreb |
|---|---|
| Sanatci | Gorilla Angreb |
| Cikis tarihi | 2020-10-30 |
| EAN/UPC | 6430065581161 |
| Label | Svart Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Punk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ROCK/PUNK 643006558116 |
| EAN | 6430065581161 |
| Release Date | October 27, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 7 mm · 405 g |
| Weight | 405 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.