Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DEAD OCEANS DOC196LP-C1 |
| EAN | 0656605149639 |
| Release Date | May 17, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 316 × 4 mm · 264 g |
| Weight | 264 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,012
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Best Luck Club |
|---|---|
| Sanatci | Lahey, Alex |
| Cikis tarihi | 2019-05-17 |
| EAN/UPC | 0656605149639 |
| Label | Dead Oceans |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DEAD OCEANS DOC196LP-C1 |
| EAN | 0656605149639 |
| Release Date | May 17, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 316 × 4 mm · 264 g |
| Weight | 264 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.