Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MUSHROOM GROUP/LIBERATION RECORDS 411808 |
| EAN | 9341004118089 |
| Release Date | June 9, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 314 × 6 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,496
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Answer is Always Yes |
|---|---|
| Sanatci | Lahey, Alex |
| Cikis tarihi | 2023-05-19 |
| EAN/UPC | 9341004118089 |
| Label | Liberation |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MUSHROOM GROUP/LIBERATION RECORDS 411808 |
| EAN | 9341004118089 |
| Release Date | June 9, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 314 × 6 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.