Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BMG Rights Management LLC SNTU825794.1 |
| EAN | 4050538825794 |
| Release Date | December 2, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 10 × 315 × 315 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,170
1 adet stokta
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | A Different Beat |
|---|---|
| Sanatci | Moore, Gary |
| Cikis tarihi | 2022-12-02 |
| EAN/UPC | 4050538825794 |
| Label | Sanctuary Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BMG Rights Management LLC SNTU825794.1 |
| EAN | 4050538825794 |
| Release Date | December 2, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 10 × 315 × 315 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.