Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WARNER MUSIC GROUP WB844433.1 |
| EAN | 0093624844433 |
| Release Date | June 28, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,803
1 adet stokta
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Closer To the Truth |
|---|---|
| Sanatci | Cher |
| Cikis tarihi | 2024-06-28 |
| EAN/UPC | 0093624844433 |
| Label | Warner Records Label |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WARNER MUSIC GROUP WB844433.1 |
| EAN | 0093624844433 |
| Release Date | June 28, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.