Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | JAZZ RE:FRESHED JZFR49.1 |
| EAN | 5050580806825 |
| Release Date | August 25, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,114
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Oumuamua |
|---|---|
| Sanatci | Golden Mean |
| Cikis tarihi | 2023-08-25 |
| EAN/UPC | 5050580806825 |
| Label | Jazz Re:Freshed |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | JAZZ RE:FRESHED JZFR49.1 |
| EAN | 5050580806825 |
| Release Date | August 25, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.