Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | THRILL JOCKEY RECORDS LPTHRILL308 |
| EAN | 0790377030815 |
| Release Date | July 24, 2012 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 318 × 6 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,510
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Occupied With the Unspoken |
|---|---|
| Sanatci | Golden Retriever |
| Cikis tarihi | 2012-07-19 |
| EAN/UPC | 0790377030815 |
| Label | Thrill Jockey |
| Format | LP |
| Tur | Various Audio / Experimental |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | THRILL JOCKEY RECORDS LPTHRILL308 |
| EAN | 0790377030815 |
| Release Date | July 24, 2012 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 318 × 6 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.