Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | AMERITZ MUSIC AZQZ1669989.1 |
| EAN | 5063492484609 |
| Release Date | November 8, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 324 × 4 mm · 216 g |
| Weight | 216 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,640
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Rituals of Infinity |
|---|---|
| Sanatci | Foat, Greg |
| Cikis tarihi | 2024-11-08 |
| EAN/UPC | 5063492484609 |
| Label | Ameritz Music |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | AMERITZ MUSIC AZQZ1669989.1 |
| EAN | 5063492484609 |
| Release Date | November 8, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 324 × 4 mm · 216 g |
| Weight | 216 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.