Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | AMERITZ MUSIC AZQZ1566040.7 |
| EAN | 5063431667490 |
| Release Date | May 24, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,324
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 7-Spider Plant Blues |
|---|---|
| Sanatci | Foat, Greg |
| Cikis tarihi | 2024-05-24 |
| EAN/UPC | 5063431667490 |
| Label | Ameritz Music |
| Format | 12in |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | AMERITZ MUSIC AZQZ1566040.7 |
| EAN | 5063431667490 |
| Release Date | May 24, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.