Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BLUE CRYSTAL BCYS2.1 |
| EAN | 5050580770782 |
| Release Date | July 22, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 314 × 9 mm · 513 g |
| Weight | 513 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,904
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Psychosynthesis |
|---|---|
| Sanatci | Foat, Greg |
| Cikis tarihi | 2022-07-15 |
| EAN/UPC | 5050580770782 |
| Label | Blue Crystal |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Ambient |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BLUE CRYSTAL BCYS2.1 |
| EAN | 5050580770782 |
| Release Date | July 22, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 314 × 9 mm · 513 g |
| Weight | 513 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.