Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BLUE CRYSTAL BCRLP07 |
| EAN | 5050580822887 |
| Release Date | September 13, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,851
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Glass Frog |
|---|---|
| Sanatci | Foat, Greg |
| Cikis tarihi | 2024-07-26 |
| EAN/UPC | 5050580822887 |
| Label | Blue Crystal |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BLUE CRYSTAL BCRLP07 |
| EAN | 5050580822887 |
| Release Date | September 13, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.