Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | HEAVENLY |
| EAN | 5400863074197 |
| Release Date | August 18, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |

₺2,505
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Milk For Flowers |
|---|---|
| Sanatci | Hawkline, H. |
| Cikis tarihi | 2023-08-18 |
| EAN/UPC | 5400863074197 |
| Label | Heavenly |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | HEAVENLY |
| EAN | 5400863074197 |
| Release Date | August 18, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.