Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BECAUSE MUSIC BEC5543922 |
| EAN | 5060525439223 |
| Release Date | March 28, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 315 × 6 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,382
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Midlife |
|---|---|
| Sanatci | H-Burns |
| Cikis tarihi | 2019-03-28 |
| EAN/UPC | 5060525439223 |
| Label | Because Music |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BECAUSE MUSIC BEC5543922 |
| EAN | 5060525439223 |
| Release Date | March 28, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 315 × 6 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.