Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SUBLIMINAL SOUNDS LPSUB140LEX |
| EAN | 0634457080409 |
| Release Date | September 2, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 315 × 8 mm · 594 g |
| Weight | 594 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,080
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Alexander Lucas |
|---|---|
| Sanatci | Alexander Lucas |
| Cikis tarihi | 2022-09-02 |
| EAN/UPC | 0634457080409 |
| Label | Subliminal Sounds |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Psychedelic |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SUBLIMINAL SOUNDS LPSUB140LEX |
| EAN | 0634457080409 |
| Release Date | September 2, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 315 × 8 mm · 594 g |
| Weight | 594 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.