Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BERLIN CLASSICS BLN302074.1 |
| EAN | 0885470020747 |
| Release Date | October 8, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 317 × 6 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,255
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Enescu and Mussorgsky |
|---|---|
| Sanatci | Krichel, Alexander |
| Cikis tarihi | 2021-10-08 |
| EAN/UPC | 0885470020747 |
| Label | Berlin Classics |
| Format | LP |
| Tur | Classical |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BERLIN CLASSICS BLN302074.1 |
| EAN | 0885470020747 |
| Release Date | October 8, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 317 × 6 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.