Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Blu-ray |
| Label | ATOMHENGE QATOMCD51056 |
| EAN | 5013929635623 |
| Release Date | November 8, 2024 |
| Media | CD and Blu-ray |
| Dimensions | 255 × 314 × 37 mm · 292 g |
| Weight | 292 g |
| Discs / Records | 1 |
₺8,143
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Doremi Fasol Latido |
|---|---|
| Sanatci | Hawkwind |
| Cikis tarihi | 2024-11-08 |
| EAN/UPC | 5013929635623 |
| Label | Parlophone |
| Format | CD |
| Tur | Rock / Progressive Rock |
| Birim sayisi | 5 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Blu-ray |
| Label | ATOMHENGE QATOMCD51056 |
| EAN | 5013929635623 |
| Release Date | November 8, 2024 |
| Media | CD and Blu-ray |
| Dimensions | 255 × 314 × 37 mm · 292 g |
| Weight | 292 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.