Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Blu-ray |
| Label | SONY GQXS-90341 |
| EAN | 4562387206940 |
| Release Date | September 28, 2018 |
| Media | CD and Blu-ray |
| Dimensions | 140 × 175 × 19 mm · 400 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 400 g |
| Discs / Records | 1 |
₺10,970
Stokta yok
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Blu-ray |
| Label | SONY GQXS-90341 |
| EAN | 4562387206940 |
| Release Date | September 28, 2018 |
| Media | CD and Blu-ray |
| Dimensions | 140 × 175 × 19 mm · 400 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 400 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.