Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | HARMONIA MUNDI HMM33247 |
| EAN | 3149020938744 |
| Release Date | November 8, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 315 × 8 mm · 409 g |
| Weight | 409 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,411
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Purcell: O Solitude |
|---|---|
| Sanatci | Deller Consort |
| Cikis tarihi | 2019-11-08 |
| EAN/UPC | 3149020938744 |
| Label | Harmonia Mundi |
| Format | LP |
| Tur | Classical |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | HARMONIA MUNDI HMM33247 |
| EAN | 3149020938744 |
| Release Date | November 8, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 315 × 8 mm · 409 g |
| Weight | 409 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.