Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | HARMONIA MUNDI HMM332432 |
| EAN | 3149020938713 |
| Release Date | November 8, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 7 mm · 535 g |
| Weight | 535 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,374
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Purcell: the Indian Queen |
|---|---|
| Sanatci | Deller Consort |
| Cikis tarihi | 2019-11-08 |
| EAN/UPC | 3149020938713 |
| Label | Harmonia Mundi |
| Format | LP |
| Tur | Classical |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | HARMONIA MUNDI HMM332432 |
| EAN | 3149020938713 |
| Release Date | November 8, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 7 mm · 535 g |
| Weight | 535 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.