Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | HARMONIA MUNDI HMM33249 |
| EAN | 3149020938751 |
| Release Date | November 8, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 9 mm · 346 g |
| Weight | 346 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,411
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Music For a While |
|---|---|
| Sanatci | Deller, Alfred |
| Cikis tarihi | 2019-11-08 |
| EAN/UPC | 3149020938751 |
| Label | Harmonia Mundi |
| Format | LP |
| Tur | Classical |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | HARMONIA MUNDI HMM33249 |
| EAN | 3149020938751 |
| Release Date | November 8, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 9 mm · 346 g |
| Weight | 346 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.