Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MATADOR OLE10671 |
| EAN | 0744861106715 |
| Release Date | May 28, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 316 × 9 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,744
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Algiers |
|---|---|
| Sanatci | Algiers |
| Cikis tarihi | 2015-05-28 |
| EAN/UPC | 0744861106715 |
| Label | Matador |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MATADOR OLE10671 |
| EAN | 0744861106715 |
| Release Date | May 28, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 316 × 9 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.