Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MATADOR OLE14391 |
| EAN | 0744861143918 |
| Release Date | January 17, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 4 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,744
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | There is No Year |
|---|---|
| Sanatci | Algiers |
| Cikis tarihi | 2020-01-17 |
| EAN/UPC | 0744861143918 |
| Label | Matador |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MATADOR OLE14391 |
| EAN | 0744861143918 |
| Release Date | January 17, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 4 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.