Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DON GIOVANNI LPDG116 |
| EAN | 0634457721715 |
| Release Date | June 24, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 6 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,688
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Alice Bag |
|---|---|
| Sanatci | Bag, Alice |
| Cikis tarihi | 2016-07-07 |
| EAN/UPC | 0634457721715 |
| Label | Don Giovanni |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DON GIOVANNI LPDG116 |
| EAN | 0634457721715 |
| Release Date | June 24, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 6 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.