Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DON GIOVANNI SIDG149 |
| EAN | 0634457791374 |
| Release Date | October 20, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 180 × 180 × 5 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,299
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Reign of Fear |
|---|---|
| Sanatci | Bag, Alice & the Sissybears |
| Cikis tarihi | 2017-10-20 |
| EAN/UPC | 0634457791374 |
| Label | Don Giovanni |
| Format | 12in |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DON GIOVANNI SIDG149 |
| EAN | 0634457791374 |
| Release Date | October 20, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 180 × 180 × 5 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.