Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | METAL DEPARTMENT 12MD04 |
| EAN | 0200000122478 |
| Release Date | April 18, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,202
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | And the Tome of Madness |
|---|---|
| Sanatci | Cooper, Alice |
| Cikis tarihi | 2025-04-18 |
| EAN/UPC | 0200000122478 |
| Label | Metal Department |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Spoken Word |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | METAL DEPARTMENT 12MD04 |
| EAN | 0200000122478 |
| Release Date | April 18, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.