Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | FRIDAY MUSIC TWO 829421728030 |
| EAN | 0829421728030 |
| Release Date | October 29, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 315 × 7 mm · 319 g |
| Weight | 319 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,234
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Greatest Hits |
|---|---|
| Sanatci | Cooper, Alice |
| Cikis tarihi | 2021-10-29 |
| EAN/UPC | 0829421728030 |
| Label | Friday Music |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | FRIDAY MUSIC TWO 829421728030 |
| EAN | 0829421728030 |
| Release Date | October 29, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 315 × 7 mm · 319 g |
| Weight | 319 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.