Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | J RECORDS 82876557121 |
| EAN | 0828765571210 |
| Release Date | December 16, 2003 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 9 mm · 490 g |
| Weight | 490 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,082
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Diary of Alicia Keys |
|---|---|
| Sanatci | Keys, Alicia |
| Cikis tarihi | 2003-12-16 |
| EAN/UPC | 0828765571210 |
| Label | J Records |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | J RECORDS 82876557121 |
| EAN | 0828765571210 |
| Release Date | December 16, 2003 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 9 mm · 490 g |
| Weight | 490 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.