Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0196588227912 |
| Release Date | September 29, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 318 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,367
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Queen Charlotte: a Bridgerton Story (Covers From the Netflix Series) |
|---|---|
| Sanatci | Alicia Keys, Kris Bowers, Vitamin String Quartet |
| Cikis tarihi | 2023-09-29 |
| EAN/UPC | 0196588227912 |
| Label | Legacy Recordings |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Original Soundtrack |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0196588227912 |
| Release Date | September 29, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 318 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.