Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CENTURY MEDIA 19439819411 |
| EAN | 0194398194110 |
| Release Date | January 8, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,611
Stokta yok
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Iced Earth (30th Anniversary Edition) |
|---|---|
| Sanatci | Iced Earth |
| Cikis tarihi | 2021-01-08 |
| EAN/UPC | 0194398194110 |
| Label | Century Media |
| Format | LP |
| Tur | Metal Alternative / Metal/Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CENTURY MEDIA 19439819411 |
| EAN | 0194398194110 |
| Release Date | January 8, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.