Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SEVAN MATER SM40170322 |
| EAN | 0617669420317 |
| Release Date | January 24, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 321 × 333 × 8 mm · 675 g |
| Weight | 675 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,397
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Tribute To the Gods |
|---|---|
| Sanatci | Iced Earth |
| Cikis tarihi | 2025-01-24 |
| EAN/UPC | 0617669420317 |
| Label | Sevan Mater |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Hardrock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SEVAN MATER SM40170322 |
| EAN | 0617669420317 |
| Release Date | January 24, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 321 × 333 × 8 mm · 675 g |
| Weight | 675 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.