Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | OUR SWIMMER WELLE119 |
| EAN | 0769791973800 |
| Release Date | October 15, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 5 mm · 229 g |
| Weight | 229 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,501
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Tetterettet |
|---|---|
| Sanatci | Icp Tentet |
| Cikis tarihi | 2021-10-15 |
| EAN/UPC | 0769791973800 |
| Label | Corbett Vs Dempsey |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | OUR SWIMMER WELLE119 |
| EAN | 0769791973800 |
| Release Date | October 15, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 5 mm · 229 g |
| Weight | 229 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.