Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ICON FOR HIRE ICON006LP |
| EAN | 5056032337121 |
| Release Date | February 19, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,921
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Amorphous |
|---|---|
| Sanatci | Icon For Hire |
| Cikis tarihi | 2021-03-05 |
| EAN/UPC | 5056032337121 |
| Label | Icon For Hire |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ICON FOR HIRE ICON006LP |
| EAN | 5056032337121 |
| Release Date | February 19, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.