Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SME CANADA AUDIOGRAM AUCA1879365.1 |
| EAN | 0194491879365 |
| Release Date | May 1, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 4 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,593
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Naked |
|---|---|
| Sanatci | Aliocha |
| Cikis tarihi | 2020-05-01 |
| EAN/UPC | 0194491879365 |
| Label | Sme Canada Audiogram |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SME CANADA AUDIOGRAM AUCA1879365.1 |
| EAN | 0194491879365 |
| Release Date | May 1, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 4 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.