Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MASTERWORKS SONI8882361.1 |
| EAN | 0196588823619 |
| Release Date | March 29, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 5 × 315 × 315 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,367
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Ad Astra |
|---|---|
| Sanatci | Il Volo |
| Cikis tarihi | 2024-03-29 |
| EAN/UPC | 0196588823619 |
| Label | Masterworks |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | MASTERWORKS SONI8882361.1 |
| EAN | 0196588823619 |
| Release Date | March 29, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 5 × 315 × 315 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.