Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PLAY IT AGAIN SAM 945U595010 |
| EAN | 5051083084895 |
| Release Date | November 27, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 5 mm · 333 g |
| Weight | 333 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,249
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Snowman & the Snowdog |
|---|---|
| Sanatci | Eshkeri, Ilan & Andy Burrows |
| Cikis tarihi | 2014-11-27 |
| EAN/UPC | 5051083084895 |
| Label | Play It Again Sam |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Original Soundtrack |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | PLAY IT AGAIN SAM 945U595010 |
| EAN | 5051083084895 |
| Release Date | November 27, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 5 mm · 333 g |
| Weight | 333 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.