Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NUBLU LPNUB038 |
| EAN | 0634457707917 |
| Release Date | April 29, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 7 mm · 351 g |
| Weight | 351 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,307
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Istanbul Sessions: Instanbul Underground |
|---|---|
| Sanatci | Ersahin, Ilhan |
| Cikis tarihi | 2016-05-19 |
| EAN/UPC | 0634457707917 |
| Label | Nublu |
| Format | LP |
| Tur | World |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NUBLU LPNUB038 |
| EAN | 0634457707917 |
| Release Date | April 29, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 7 mm · 351 g |
| Weight | 351 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.