Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NUBLU LPNUB0041 |
| EAN | 0634457899414 |
| Release Date | February 1, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 8 mm · 364 g |
| Weight | 364 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,782
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Silver |
|---|---|
| Sanatci | Ersahin, Ilhan |
| Cikis tarihi | 2019-02-15 |
| EAN/UPC | 0634457899414 |
| Label | Nukleuz Blue |
| Format | LP |
| Tur | World |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NUBLU LPNUB0041 |
| EAN | 0634457899414 |
| Release Date | February 1, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 8 mm · 364 g |
| Weight | 364 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.