Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ANTHOLOGY ATHY360261.1 |
| EAN | 0184923602616 |
| Release Date | July 11, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 6 mm · 292 g |
| Weight | 292 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,981
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Love Me Crazy |
|---|---|
| Sanatci | Ilian |
| Cikis tarihi | 2025-07-11 |
| EAN/UPC | 0184923602616 |
| Label | Anthology |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ANTHOLOGY ATHY360261.1 |
| EAN | 0184923602616 |
| Release Date | July 11, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 6 mm · 292 g |
| Weight | 292 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.