Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | TOUCH & GO TG365LP |
| EAN | 0036172106516 |
| Release Date | August 14, 2020 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 291 × 314 × 11 mm · 445 g |
| Weight | 445 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,849
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Music From the Film Girl On the Third Floor |
|---|---|
| Sanatci | Albini, Steve & Alison Chesley & Tim Midyett |
| Cikis tarihi | 2020-08-14 |
| EAN/UPC | 0036172106516 |
| Label | Touch & Go |
| Format | CD |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | TOUCH & GO TG365LP |
| EAN | 0036172106516 |
| Release Date | August 14, 2020 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 291 × 314 × 11 mm · 445 g |
| Weight | 445 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.