Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | BIS BIS-9061 |
| EAN | 7318599990613 |
| Release Date | April 26, 2024 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 133 × 244 × 133 mm · 3.09 kg |
| Weight | 3.09 kg |
| Discs / Records | 78 |
₺34,750
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Johann Sebastian Bach: the Vocal Works: Cantatas - Passions - Oratorios - Masses - Motets |
|---|---|
| Sanatci | Bach Collegium Japan |
| Cikis tarihi | 2024-04-26 |
| EAN/UPC | 7318599990613 |
| Label | Bis |
| Format | CD |
| Tur | Classical |
| Birim sayisi | 78 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | BIS BIS-9061 |
| EAN | 7318599990613 |
| Release Date | April 26, 2024 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 133 × 244 × 133 mm · 3.09 kg |
| Weight | 3.09 kg |
| Discs / Records | 78 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.