Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | TRANSLATION LOSS RECORDS TL2041 |
| EAN | 0020286240112 |
| Release Date | February 3, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 321 × 321 × 5 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,214
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Celestial Rot |
|---|---|
| Sanatci | All Out War |
| Cikis tarihi | 2023-02-03 |
| EAN/UPC | 0020286240112 |
| Label | Translation Loss |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Hardcore |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | TRANSLATION LOSS RECORDS TL2041 |
| EAN | 0020286240112 |
| Release Date | February 3, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 321 × 321 × 5 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.